קומיקזה מארח

מופע בידור מאולתר, הטוב בישראל, המארח את מיטב הקומיקאים הישראלים, בערב הקומי, אולי המבריק ביותר שתראו. חכם, קליל ומצחיק. מאוד מצחיק. (ידיעות אחרונות)

מופע בידור אינטליגנטי, מצחיק ומהיר, המאולתר כולו מול הצופים ובהשתתפותם. לצד השחקנים הקבועים בקומיקזה, מתארחים קומיקאים מהטובים והאהובים בארץ, אמנים מהשורה הראשונה כמו: אבי גרייניק, דביר בנדק, נעמי לבוב, אלון נוימן, יעל לבנטל, צחי הלוי, לירית בלבן, עידן אלתרמן, משה אשכנזי ועוד.

מכירים את ״של מי השורה הזו?״ – תכירו את ההרכב הקומי הישראלי, קומיקזה מארח – כל נתון מהקהל והופך תוך שניות, ולנגד עיניכם למערכון מבריק ומצחיק. אתם מחליטים מה יקרה, מאתגרים את השחקנים, קובעים את מקומות ההתרחשות ואת מאפייני הדמויות ואף משתתפים באופן פעיל על הבמה.

 

המופע נבנה במיוחד עבורכם, ומורכב מנתונים, המגיעים מעולם התוכן של החברה או היישוב, והופך אותם למערכון ייחודי תוך שניות. המופע זוכה להצלחה מסחררת, עם מעל 3,500 הופעות, ללקוחות חוזרים בכל ברחבי הארץ, לקהלים מגוונים וגורף אחריו מאות אוהדים פעילים.

 

בין לקוחותינו חברות מסחריות, חברות הפקה, משרדים ממשלתיים, היכלי תרבות, ישובים קהילתיים, הסתדרות המורים, צה״ל, משטרת ישראל, בתי ספר, ארגוני נוער ועוד

 

את קומיקזה מובילים הקומיקאים רונן הרשקוביץ ואיציק לילך.

הטבה לחברי מועדון תיאטרון בסלון 

כל הקודם צחוק...

אז למה אתם מחכים?

המלצות על המופע
מתוך קהילת הפייסבוק של קומיקזה

רונן היקר תודה על אירוע חברה מושלם! ידעתם לפצח את כל הבדיחות הפנימיות שלנו במחלקה למערכונים שעדיים מדברים עליהם. המון תודה!

מתוך קהילת הפייסבוק של קומיקזה

כל מופע של קומיקזה נראה אחרת ואני כבר עוקב אחריכם 7 הופעות. מת על השנינות והמערכונים. כל הכבוד לרונן ולאיציק!

מתוך קהילת הפייסבוק של קומיקזה

אם אתם מחפשים פעילות שתקפיץ לכם את הערב- לכו לראות את קומיקזה בטוקהאוס. נפלתי מהכיסא מומלץ מומלץ מומלץ

מתוך קהילת הפייסבוק של קומיקזה

מזמן לא צחקתי ככה. כמה ריכוז וכמה עניין במופע אחד. מצד אחד גורם לך להיות דרוך כל הזמן ומצד שני מגיעים לדמעות. פשוט גאונות!

מתוך קהילת הפייסבוק של קומיקזה

אחרי ערב מהנה ומצחיק תודה רבה! ממליצה בחום