תודה שבחרתם לחייך איתנו.

הרמת כוסית בחברה, זו הזדמנות למפגש חברים, לברכה של מנהלי הארגון, לחיזוק החוסן הארגוני, חיבור בין האנשים, שילוב לא פורמלי של מחלקות שונות, ודרך נעימה לחזק את רוחם ולחייך את נפשם, של אנשי הצוות שלנו.
 
בין אם תרצו שנטפל בהפקה מא׳ עד ת׳, או שתרצו הופעה בלבד – אנחנו כאן לתת לכם שירות מחוייך ולהעניק לכם חוויה חיוכית והרמת כוסית בלתי נשכחת.   
 
אנחנו כאן לחייך אתכם, דברו איתנו…

הם כבר חייכו איתנו - ומה איתכם? 🙂

צרו קשר ותנו לנו לחייך אתכם, כי מגיע לנו לחייך.

האווירה ותרבות ה-"Fun" בחברות ההיי-טק הפכו כבר מזמן לנושא מדובר, בין אם בחופשות, השתלמויות עם מופע בידור לחברה, בטיולים, בפעילויות תרבות, במופעים  וסדנאות לעובדים,  וכמובן ה – Happy Hour, לצד פעילויות בילוי והעשרה לעובדים שמבוססות על צחוק ומשחק.

אנחנו חיים בעידן שבו העבודה תופסת את מרבית שעות היוםשלנו. אחרי הקורונה, המודל ההיברידי תפס תאוצה, ולא משנה אם אתם עובדים יותר מהבית, או שאתם עובדים מהמשרד, חברות מבינות שהן צריכות להעניק חווית עובד מלאה, הכוללת גם פעילויות פנאי וחברה.

מעסיקים מבינים שהתפקיד הנוצץ הבא לעובדים, נמצא במרחק לינקדאין ומוכנים לעשות הרבה כדי לשמר את עובדי החברה, כי עלות הרכשת עובד לעומת שימורו, היא בפער אדיר.

 היום מעסיקים יעשו הרבה כדי להעניק חווית עובד צבעונית, מעשירה, מגוונת וגם טעימה, עם פעילויות גיבוש וכיף שמשחררות לחצים ואפילו מקדמות יעדים ארגוניים דרך משחק, סדנת צחוק, סדנת אלתור ואפילו בעולם של לימוד הגנה מסייבר, לומדים היום דרך משחק סייבר ארגוני חוויתי, כמו משחק החטיפה עם צחי הלוי.  

בין שאתם אחראים על תחום הרווחה בארגון, תחום ההדרכה, ובין שאתם מנהלים שרוצים לפנק את העובדים – לדאוג לאירוע חגיגי יכול להיות כאב ראש לא קטן – וכאן אנחנו נכנסים לתמונה עם הפקה משובחת שדואגת לכל רכיבי האירוע – הפקה מעולה, מופעי בידור משובחים של תיאטרון בסלון, מופעי מוסיקה מצוינים וכל זה ארוז בהפקה נדירה של איסתא טופ.