יקיריי, בשבוע שעבר הועלתה ההצגה "הקמצן – לאן ?" במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה בכרמיאל בפני קהל הסטודנטים הסגל ותושבי כרמיאל והסביבה.   חווית הצפייה בהצגה ממשיכה ומהדהדת בקרב הצופים בה גם שבוע לאחר, השחקנים המדהימים כבשו את הקהל בצורה טוטאלית והעלו את קולות הצחוק מגרונם מהרגע הראשון שעלו לבמה.   התוכן, שהותאם באופן כל כך אמיתי לחיינו העכשוויים, (מבלי לפגוע בעיקרי המחזה המקורי) נגע בליבותיהם של הצעירים והמבוגרים שבצופים.   אני מודה לכולכם על ערב מרגש, מהנה וכל כך קסום בשם כל הצופים חיבוק ענק.   המשיכו והצליחו,

אתי שפרברג ראש המרכז למעורבות חברתית ותרבות

"אבני חן"- מודיעין הפעילות שהזמנו, קומיקזה – מופע בידור מאולתר – מבית "תאטרון בסלון" ,הייתה מוצלחת ביותר. השחקנים שיחקו ברמה מקצועית גבוהה ביותר, וכושר האילתור שלהם הועבר בשנינות ובכישרון רב. המורות הביעו שביעות רצון והנאה צרופה. עליי לציין כי האפשרות שניתנה בערב זה לקחת חלק במפגש אינטימי, בו הצוות כולו היה חלק בלתי נפרד מהפעילות, ולהתבטא באופן יצירתי וחופשי בפניו, העצימה את תחושת הביחד שלנו, וחייכה אותנו. אין לנו ספק שהמטרה שהגדרנו לעצמינו, אכן התממשה בזכותכם, ואכן הייתה תחושת התאווררות, הפוגה ושחרור החושים.

בית ספר אבני חן מודיעין

ברצוני להביע את הערכתי ואת תודתי למופע "קומיקזה ולשחקנים הנהדרים שהופיעו ביום רביעי האחרון, 15.6.11 מול ילדי עמותת "חינוך לפסגות" בבית יבמ בפתח תקווה.   הילדים הגיעו מקצרין וחצור הגלילית ליום שיא במסגרת שיתוף הפעולה עם יבמ לציון שנת המאה שלנו.   לפני המופע, ביקשנו וכיוונו לכך שהפעילות תהיה ברוח "טכנולוגית" ועם מסרים ירוקים לשמירה על הסביבה, כדי שהילדים יוכלו לספוג את המסרים בצורה קומית ונינוחה והשחקנים שילבו זאת במופעם בצורה יוצאת מן הכלל.   השחקנים היו מצוינים, מקצועיים, מצחיקים ומפעילים מאוד, הילדים נהנו והיו מרותקים במשך שעה שלמה בצפייה במופע "קומיקזה". כמו כן הילדים היו פעילים והשתתפו בחלק מהמערכונים – דבר שריגש אותם מאוד שכן לא השתתפו בפעילות דומה בעבר.   לסיום, ארצה להודות מקרב לב גם לך רונן, על שיתוף הפעולה היוצא דופן, התיאום הלוגיסטי הנוח והגמישות של היוזמה שלכם.   ישר כח והמון תודה!

קוני קליין, מנהלת קשרי קהילה

'מאי נפקא מינה' הועלתה במשכן האמנויות באשדוד ביום הצדעה לכלל עובדי החינוך המיוחד בעיר.  ההצגה הביאה עימה נוסטלגיה בהומור ובטעם טוב של פעם – בהתאמה להיום. קיבלתי תגובות רבות של הערכה מצד המשתתפים. תודה וברכות לשנה טובה ולהמשך שיתוף פעולה בעתיד.

אתי ניצן, מנהלת מתי"א אשדוד ההצגה

ברצוני להביע את הערכתי ותודתי לכם על הופעתכם המצויינת במסגרת "קומיקזה" שהתקיימה בערב לרגל "20 שנה לחברת לייף טכנולוגיות ישראל".     הופעתכם הוסיפה חוויה מצחיקה מלכדת ובלתי נשכחת לערב זה. מעבר לחוש ההומור המפותח והפגנת יכולת האילתור, הפכתם כל רגע במופע הסטנדאפ למצחיק ומהנה.   הכימיה עם כלל העובדים ובני/בנות זוגם היתה נהדרת.

רויט כהן – מנהלת רווחה, לייף טכנולוגיות ישראל 

לכבוד : העמותה לתאטרון בסלון   הנדון – מופע קומיקזה שנערך ב- 30-10-2012   אנו צוות קיבוץ גלויות פתח תקוה רוצים לשבח את מופע התאטרון שהיה בערב גיבוש המורות שלנו.   אנו נהנינו מאוד והתרשמנו מהופעתם של השחקנים.   השחקנים הראו יכולת תיאטרלית גבוהה והצחיקו ובידרו ואף הקסימו אותנו לטובה.   הערב היה מיוחד מאוד בזכותם ועזר לגיבוש המורות.   היינו רוצים להזמין אותם לעוד ערב כיוון שהצוות מאוד נהנה ואף נתרם מההופעה.

צוות ועד המורים, טלי זוהר, איריס עודד,מאירה הורוביץ ואורית דרורי.

מופע הפנטומימה של דני ארגון בבית לחם הגלילית המופע היה מעולה! כולם נהנו מאוד ולא הפסיקו לדבר על המופע. דני פשוט מדהים. מלבד היותו פנטומימאי מוכשר בצורה בלתי רגילה, יש לו גם אינטואיציה מדהימה ויכולת להבין ולקלוט היטב את אופיים של הצופים ואת מערכות היחסים ביניהם. בלי שאמרנו לו דבר הוא ידע לבחור את המשתתפים במופע בצורה מושלמת – דבר שתרם רבות להצלחת המופע. אין לי ספק, שאיש מהצופים לא ישכח את המופע.

עירית גולן רביב וקרן עדרי, קבוצת העצמה נשית, גבעת אבני

לכבוד רונן הרשקוביץ תיאטרון בסלון ,   ברצוננו להודות לכם על סבב מדהים של שבעה מופעים ברחבי הארץ בפני קהל החיילים והסטודנטים השייכים לתוכנית אקדמיה. תודה על שהשכלתם להתאים את עצמכם לקהל ולתכלית המפגשים, תוך שמירה על סטנדרט גבוה של הומור ומשחק. הפגנתם רמה גבוהה של מקצועיות, תוך גמישות והתאמה לצרכים המשתנים של קהל היעד. התגובות של החיילים והסטודנטים היו נלהבות הן ברמת ההומור והן ברמת העברת המסר שנעשתה באמצעותו. וכמובן שכל זה נעשה בשיתוף הפעולה המדהים עם כל חברי הצוות. היה נעים, פורה ומהנה. אנחנו עוד ניפגש     בברכה הגר גזית ראש תחום לימודים אקדמיים

תוכנית אקדמיה

מכתב תודה על ערב קסום – סדנת תבנות האלתור   ברצוני להביע את מלוא הערכתי על ערב מצחיק ומלמד כאחד, על תרבות ההקשבה שקצת נזנחה בשנים האחרונות.   אני רואה לנכון לציין במיוחד ערב זה ולומר תודה, ראשית כיוון שקיבלתי תגובות נרגשות מהבנות שהשתתפו בערב זה ואשר ביקשו להמשיך ערבים אלה ולהפכם למסורת ושנית מהראייה האישית שלי בה לקחתי את הערב המצחיק והמהנה לערב מלמד וערכי בו ערך ההקשבה הוא ערך עליון.   הערב היה מאורגן להפליא והתקדם באופן מצרפי המתפתח נכון. תודה רבה על ערב מהנה הממלא באנרגיות חיוביות…   בברכה,

באייר ישראל בע"מ

הנידון: אילתורים מכווני מטרה – יום חברה   שלום רונן,   בהמשך ליום חברה המקצועי שאנחנו עורכים בקביעות, ושרובו ככולו מתרכז סביב מצגות וסיכומי הפעילות של באייר ישראל, אני אומרת לכם – תודה.   ההופעה שנתתם היתה משובחת, הכילה את כל המסרים והמרכיבים שביקשנו מכם להעביר. הייתם מדוייקים, מצחיקים (מאד), שנונים והקהל שלנו, שממש לא מתמסר בקלות, היה כולו שלכם למשך שעה משחררת.   קומיקזה היתה אחת מנקודות השיא של היום הזה. ונשמח להזמינכם שוב, גם בלי סיבה או מסרים מיוחדים, רק בשביל הצחוק הבריא.   בברכה,   טליה טל מנהלת פרויקטים שיווקיים

חברת Jobinfo