כמעט כל ארגון בישראל עם 50+ עובדים סובל מ"תופעה מטרידה"!
אנחנו כאן לסייע לכם בצמצום התופעה.

"תופעה מטרידה" הינה מפגש חווייתי, מעורר דיון ומלמד, המשלב בין העברת ידע מקצועי המבוסס על עיקרי החוק הישראלי, לבין לעורר דיון שיתופי עם הקהל, קטעי משחק בנויים בהתאמה לאופי הארגון וצרכיו. 

המפגש מועבר בדרך חכמה, קלילה, נעימה וזכירה – דרך תציף את הנושא על פני השטח, תאפשר לעובדים שלכם לייצר מחוברות ואחריות הדדית, אמפתיה, קרבה וחיבור לחבריהם לעבודה,  בשילוב גבולות ברורים שיעניקו להם תחושת ביטחון ונוחות.

על פי החוק למניעת הטרדות מיניות שנחקק בשנת 98' כל מקום עבודה המעסיק עובדים נדרש להבטיח סביבת עבודת בטוחה ונעימה ולהעלות את המודעות בקרב העובדים בנושא מניעת הטרדות מיניות.

לפרטים נוספים והזמנת המפגש:

או השאירו פרטים כאן ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

יכול לקרות לכל אחד ובכל מקום:

לצערנו הרב אנו שומעים על מקרים שונים של הטרדות מיניות בכל מקום, החל מהמערכת הצבאית, דרך מקומות עבודה ועד תעשיית הטלוויזיה והמשחק. תופעה זו חיה ובועטת ואותו חוק למניעת הטרדות מיניות נועד כדי לבעוט אותה מהחיים שלנו.

אז אם חשבתם שתפתרו עם הנושא עם שלט במסדרון? תחשבו שוב!

אף אחד מהעובדים שלכם לא מסתכל על התקנון שתליתם במשרד או במסדרון, לא עוצר להתעמק בסעיפים השונים בו ובטח שלא יכבד יותר את חבריו לעבודה. מקרים רבים של הטרדות מיניות קורות בשל חוסר מודעות לנושא ולסעיפי החוק השונים לתחומים ה"אפורים" בו.

לשמחתכם – "תופעה מטרידה" תפתור לכם את הבעיה ותספק לכם ולעובדים שלכם את כל המידע הנדרש תוך שילוב של מפגש מהנה, קליל, נעים וכזה המעורר שיח ועניין בקרב המשתתפים מה שמבטיח הטמעה טובה ונרחבת יותר של הנושא והפיכת הארגון שלכם למקום שיותר בטוח ונעים לעבוד בו.

מבהירים את ה"תחום האפור"

מקרים רבים של הטרדות מיניות במקום העבודה נתונים לא פעם לפרשנויות שונות בעקבות "תחומים אפורים". במסגרת המפגש נדבר על מקרים שכאלה, נציג את הפרשנויות השונות וכיצד ניתן להימנע ממקרים שכאלה.

כמו כן ניתן (בתיאום מראש) להזמין עו"ד מנוסה שיצטרף למפגש ויענה על שאלות הקהל.

לפרטים נוספים והזמנת המפגש:

או השאירו פרטים כאן ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

מי מעביר את המפגש?

המפגש מועבר על ידי "תיאטרון בסלון", באמצעות המנחים המקצועיים והמנוסים הפועלים מעל 20 שנים בתחום ו-4000+ סדנאות, הרצאות ומפגשים מול חברות וארגונים מכל רחבי הארץ.

לכל שאלה, התייעצות וכמובן לצורך קביעת מועד למפגש – אנא צרו עמנו קשר בטלפון או השאירו פרטים כאן:

או השאירו פרטים כאן ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

כל הזכויות שמורות 2022